ניקיון והיגיינה של אביזרי המין

צעצועי מין יכולים להיות תוספת נהדרת לחדר המיטות שלכם, בין עם זה בשילוב עם בן זוג או בשימוש עצמי. בחלק מהמקרים בזמן שימוש באביזרי מין מחדירים אותם לתוך גופנו והם גם באים במגע עם נוזלי הגוף שלנו ואו של בן או בת הזוג. 

לכן, בעקות המגע של אביזרי המין עם גופנו, חשוב מאוד לשמור את צעצועי המין נקיים והיגייניים ככל האפשר. ניקוי ותחזוקה שלהם מונע התפשטות של חיידקים וזיהומים, ובנוסף על כן, ישמור על כשירותם לזמן ארוך יותר.

איך לשמור את צעצוע המין שלכם נקי:

הכנו עבורכם רשימה של טיפים:

הכירו את צעצועי המין שלכם

צעצועי המין השונים עשויים מחומרים כמו סיליקון, פלסטיק ואף מתכת, וכל חומר דורש שיטות ניקוי ספציפיות. לדוגמה, ניתן להרתיח צעצועי סיליקון, בעוד שצעצועי מין מפלסטיק ניתן לשטוף במים וסבון. קראו תמיד את הוראות היצרן לניקוי ותחזוקה.

נקו לפני ואחרי כל שימוש

ניקוי צעצועי המין שלכם, לפני ואחרי כל שימוש, חיוני לשמירה על הההיגיינה שלהם ומניעת היווצרות של חידקים על פני החלקים שאנו באים במגע איתם. אם אתם חולקים את צעצועי המין עם בן זוג, זוהי סיבה חשובה נוספת למה לנקות אותם ביסודיות.

השתמשו במים וסבון או מגבון לח ביחד עם חומר לניקוי צעצועי מין כדי לחטא אותם. קראו תמיד את הוראות היצרן לניקוי ותחזוקה.

הימנעו משימוש בחומרים רעילים עבור הנקיון

הימנעו משימוש בכימיקלים קשים כגון אקונומיקה או אלכוהול, מכיוון שהם עלולים גם לגרום לנזק לצעצועי המין וגם לגרום לגירוי בעור שלך. במקום זאת, השתמשו כאמור במים וסבון או מגבונים לחים ביחד עם חומר ניקוי לצעצועי מין שתוכנן במיוחד עבור צעצוע המין שלך.

החשיבות של הנקיון של אביזרי המין שלכם

אהבתם? קבלו 15% הנחה

תודה שקראתם את "ניקיון והיגיינה של אביזרי המין" קבלו 15% הנחה עם קוד הקופון STORY15 על כל המוצרים שבחנות!

אחסנו את אביזרי המין כראוי

אחסון נכון גם יעזור לשמור על צעצועי המין שלכם נקיים והיגייניים. אחסנו אותם במקום נקי, יבש וקריר. ולא ליד אזורים בהם גיליתם עובש בבית (ארונות, תיקרות, חדרי מקלחת) אם אתם מאחסנים מספר צעצועי מין יחד נסו להפריד בינהם שלא יבואו במגע אחד עם השני.

החליפו את אביזרי המין שלכם מעת לעת

צעצועי מין יכולים להתבלות עם הזמן, וחשוב להחליף אותם בעת הצורך. אם אתה מבחינים בסימני בלאי או קרעים, כגון סדקים או שינוי צבע, זה הזמן להחליף את צעצועי המין.

שימוש בצעצוע מין בלוי עלול לגרום לנזק ולהגביר את הסיכון לזיהום.

השתמשו בקונדום

שימוש בקונדום על צעצוע המין שלכם יכול לעזור לשמור אותו נקי ולמנוע התפשטות של חיידקים וזיהומים. זה חשוב במיוחד כשחולקים את אביזר המין עם בן זוג. טיפ קטן, תוכלו להשתמש בקונדומים המגיעים עם חומר סיכה על איבזרי מין כגון ויברטור או דילדו.

לסיכום

ניקיון נכון של צעצועי המין שלכם חיוני לשמירה על היגיינה ומניעת התפשטות חיידקים וזיהומים. אם תבצעו את הטיפים הכתובים בכתבה זו, אביזרי המין שלכם ישארו נקיים יותר ובמצב טוב יותר למשך הרבה יותר זמן.

רכשו את צעצועי המין שלכם אך ורק מחנויות לצעצועי מין מוכרות וזכרו תמיד לקרוא את הוראות היצרן ופעלו בהתאם לשיטת הניקוי המתאימה ביותר לאביזר המין שלכם.

תוכן עניינים

Picture of עדי שחר

עדי שחר

כותבת תוכן, שלא מתביישת להחזיק ויברטור במגרה :)

[email protected]

מוצרים מובילים

עגלת קניות
Scroll to Top

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו כבר עכשיו 20% הנחה להזמנה הראשונה שלכם!

תודה שהצטרפתם
למועדון הלקוחות שלנו!!

  • הקלידו את קוד הקופון NEW20 בזמן התשלום וקבלו 20% הנחה על כל אביזרי המין (אין כפל מבצעים).