מה ההבדל בין דילדו לויברטור?

אנשים רבים ברחבי הארץ בפרט והעולם בכלל עושים שימוש באביזרי מין שונים, שעוזרים להם למקסם את העונג המיני שלהם במגוון צורות. בין אביזרים כאלו ואחרים, ניתן למצוא גם את הדילדו ואת הויברטור, שנחשבים לבולטים ביותר מבין אביזרי המין המוצעים היום בשוק. אם גם אתם מתעניינים בשיפור חיי המין שלכם ושדרוג שלהם, יכול מאוד להיות ששימוש בדילדו, בויברטור או בשניהם יוכל לעשות את ההבדל ולהקפיץ את חיי המין שלכם בכמה וכמה רמות. אז רגע לפני שאתם רצים לקנות אותם, יצאנו לבדוק מהו ההבדל בין דילדו לויברטור, אז בואו נתחיל ונראה בעצמנו!

איך לבחור ויברטור

דילדו – לדמות כמה שיותר את הדבר האמיתי

יחסי מין שמתקיימים בין שני אנשים כוללים את שני איברי המין שלהם. הדילדו מטרתו לדמות את איבר המין הגברי, כך שהוא יוכל לענג נשים וגברים שאוהבים את השימוש בו. צורתו של הדילדו מנסה לדמות עד כמה שניתן את צורתו של איבר המין הגברי, כך שהחוויה תדמה עד כמה שניתן את החדירה שמתרחשת במסגרת יחסי מין שמתבצעים עם גבר.

הדילדו יכול להגיע הן כיחידה עצמאית, והן כחלק מסט שכולל גם רצועות. הרצועות המתחברות אל הדילדו הן רצועות שיכולות להיות עשויות ממגוון חומרים שמתלבשים בצורה נוחה על הגוף, כך שניתן לבצע את פעולת החדירה על ידי לבישה שלהן. כמובן שהדילדו מחובר אל הרצועות בצורה בטיחותית, כך שבזמן ביצוע החדירה הוא אינו זז ממקומו.

ויברטור – חווית עונג מעולם אחר

להבדיל מהדילדו, ששם במרכזו את הניסיון לדימוי חווית החדירה המקורית, הויברטור פועל דווקא על מישורים אחרים. הויברטור פחות מתייחס לעיצוב חיצוני שמנסה להידמות לאיבר המין הגברי, והוא מנסה להעצים את חווית האורגזמה הנשית והגברית כאחד. הויברטור גם הוא מעוצב בצורה מעוגלת באופן יחסי, והוא מגיע בתור יחידה עצמאית שניתן להשתמש בה גם באופן עצמאי וגם באופן זוגי.

הויברטור מביא איתו חידוש נוסף שהדילדו אינו מביא איתו – שימוש בכמה וכמה דרגות ועוצמות של רטט, שמאפשרות עונג מקסימלי בזמן קיום האקט. כפועל יוצא של העניין, השימוש בויברטור תלוי במרבית המקרים בסוללות או בטעינה חשמלית, על מנת לספק את העוצמות המשתנות כראוי.

מי צריך דילדו או ויברטור?

ראשית, אנשים רבים אינם נמצאים בזוגיות ואינם מקיימים אורח חיים שכולל יחסי מין קבועים או אקראיים כאחד. אותם אנשים עדיין רוצים להנות מסיפוק מיני, על אף החוסר בפרטנר, והם מחפשים אחר דרכים שיוכלו לעזור להם להגיע לאותו הסיפוק. דילדו כמו גם ויברטור שניהם מספקים את החוויה המינית הזו, על אף שהיא עצמאית בלבד.

שנית, אנשים שנמצאים בזוגיות ומנהלים אורח חיים שכולל יחסי מין תדירים, מעוניינים לתבל לפעמים את חיי המין שלהם בצעצועים מכל מיני סוגים. אין ספק שגם דילדו וגם ויברטור הם צעצועים נפלאים לתיבול חיי המין, ולכן לא מעטים הזוגות שמחזיקים בהם בארון, ושולפים אותם ברגע האמת.

כמובן שגם אוכלוסיות אחרות יכולות להשתמש בדילדו וויברטור, כמו זוגות של נשים, זוגות של גברים, גרושים, פרודים וכו'.

קניית דילדו וויברטור – צריך לדעת איפה לעשות אותה

היות ודילדו וויברטור הם מוצרים נפוצים כל כך, ניתן למצוא אותם היום בלא מעט רשתות וחנויות אונליין לאביזרי מין כמו Plays.co.il. מה שכן, היות ומדובר על צעצועים שנכנסים אל תוך הגוף מכל מיני מקומות, בטרם הרכישה שלהם אתם חייבים לוודא שהם אסתטיים ובטוחים לשימוש, ולא עלולים לגרום לכם נזק בריאותי מכל סוג שהוא. בדקו היטב את החנות שבה אתם מעוניינים לרכוש את אביזר המין המועדף עליכם.

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

סיפורי סקסי בלוג נוספים:

אישה סקסית

נדנדת סקס איך כמה ולמה?

מהי נדנדת סקס וכמה היא עולה? עם התפתחות העולם, התפתחו האנשים גם מבחינה רגשית. כיום, נושאים שאינם היו מדוברים, מתחילים להיות נושאים פתוחים לכולם, אשר

קרא עוד »
פלאג אנאלי לגברים ונשים

מה זה פלאג אנאלי?

מה זה פלאג אנאלי (פקק אנאלי)? עד לפני כמה שנים עדיין לא היה נהוג לדבר באופן פתוח וברור על חיי המין, אבל היום רבים האנשים

קרא עוד »

מוצרים פופלריים:

גלילה למעלה דילוג לתוכן