איך לשכנע את בן הזוג שלך להוסיף ויברטור לחדר המיטות?

רוב הגברים חשים איום ממכשיר הויברטור, זאת כיוון שהם חוששים, שהאישה תרצה להחליף אותם בו. החשש הוא מכך, שלבת זוגם תגרם הנאה רבה עם הויברטור, והיא תרצה להחליף אותם במכשיר זה, וכן עקב התחושה שהיא לא בעניין שלהם. אולם, המציאות אינה כזו, ואישה שמשתמשת בויברטור ואף בויברטור יונק, רוצה להיות מחוברת אל עצמה, ולהביא את הידע החדש שלה, גם לסקס עם השותף שלה למיטה.

כיצד משפיע סקס טוב על הזוגיות

קיימים מחקרים רבים, המצביעים על חשיבותו של סקס מרגש ומהנה, על מנת לשמור ולחזק חיים זוגיים טובים. סקס טוב משפיע בצורה טובה, פיזית נפשית ואף רגשית. בכל התחומים בחיים קיימת שגרה, וכך גם בסקס, אומנם סקס הוא מפלט משגרה זו, וזהו הזמן לאינטימיות, קרבה ואף סיפוק מיני, אולם לאחר שגרה של התמודדויות, בעבודה ועם הילדים, החשק דועך.

אביזרי המין, מיועדים להעלאת הגירו של שני בני הזוג, כך ששניהם יוכלו להנות מיחסי המין, ויש בחנויות השונות, אביזרים המיועדים לגירוי של שני בני הזוג, גם יחד. לדוגמה ויברטור בעל צורה של U, המאפשר החדרה בנוסף לחדירתו של השותף, וכן רטטים נעימים בדגדגן ובנקודת הג'יי, המורגשים על ידי שני השותפים לסקס. בנוסף, ויברטור זה, מגיע גם עם אפשרות של יניקה.

איך לשכנע את בן הזוג שלך להוסיף ויברטור לחדר המיטות

מה חשוב לבדוק טרם הרכישה של אביזר מין

בטרם רוכשים אביזר מין כגון ויברטור או ויברטור יונק, רצוי לבדוק שהוא בטוח ומורשה לשימוש, ושיש לו תו תקן. במקרה של שימוש באביזר זה באמבטיה או במקום שיש בו מים, חשוב לבדוק שהמכשיר הינו בעל עמידות למים.

אהבתם? קבלו 15% הנחה

תודה שקראתם את "איך לשכנע את בן הזוג שלך להוסיף ויברטור לחדר המיטות?" קבלו 15% הנחה עם קוד הקופון STORY15 על כל המוצרים שבחנות!

ההבדל בין ויברטור לויברטור יונק

העקרון עליו פועל ויברטור רגיל, הוא בדרך כלל של רטט, לעומתו קיים ויברטור יונק המבצע יניקה של הדגדגן, מאפשר הגעה מהירה לאורגזמה, ואף ריבוי אורגזמות. ויברטור יונק, אחראי על לא מעט אורגזמות ראשונות של נשים. בנוסף לוויברטורים אלו, קיים ויברטור שיודע לשלב את שתי הפעולות סימולטנית, רטט ויניקה בעוצמות שונות, על פי החלטתם של המשתמשים.

איך לשכנע את בן הזוג שלך להוסיף ויברטור לחדר המיטות?

ישנן כמה אפשרויות, על מנת לשכנע את בן הזוג, להוסיף ויברטור למיטה:

  • לערוך לבן הזוג הכרות עם הויברטור, לכבוד אירוע מיוחד, כגון יום הולדת או יום השנה.
  • ניתן להוסיף את הויברטור, כאשר אתם במיקום מיוחד שאינו שגרתי, השונה מהבית של בני הזוג, לדוגמה בחופשה, בטיול, בבית מלון ועוד.
  • בהתחלה ניתן להתחיל את המשחק עם הויברטור, ללא שיתוף בן הזוג ואף לבצע מולו משחק רהבה, ולאחר מכן לשתף אותו בכך.
  • ניתן להציע צפייה באוננות של בן הזוג, ואחר כך לאונן גם מולו, ותוך כדי האקט להוציא את הויברטור ולהתמסר להנאה.
  • למי שאין אביזרי מין כלל, ניתן לערוך חיפוש ביחד דרך האינטרנט, של אתרים המציעים ויברטור ואף ויברטור יניקה. תוך כדי החיפוש, רעיון התוספת של ויברטור לחדר המיטות, לא יראה יותר לבן הזוג שונה או יוצא דופן.
  • הדבר המשמעותי מכל, הוא קיום של שיחה עם בן הזוג לגבי הרצון, לבדוק את אפשרות הוספת הויברטור לחדר המיטות.

לסיכום

אביזרי המין, מיועדים להעלאת הגירוי של שני בני הזוג, כך ששניהם יוכלו להנות מיחסי המין. לעיתים יש צורך לשכנע את בן הזוג, על הרצון להוסיף ויברטור או ויברטור יונק, לחדר המיטות. חשוב לעשות זאת בעדינות ובהתחשבות, ואף לערוך שיחה מקדימה, ולא להפתיע עם האביזר ללא הודעה מוקדמת.

תוכן עניינים

Picture of עדי שחר

עדי שחר

כותבת תוכן, שלא מתביישת להחזיק ויברטור במגרה :)

[email protected]

מוצרים מובילים

עגלת קניות
Scroll to Top

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו כבר עכשיו 20% הנחה להזמנה הראשונה שלכם!

תודה שהצטרפתם
למועדון הלקוחות שלנו!!

  • הקלידו את קוד הקופון NEW20 בזמן התשלום וקבלו 20% הנחה על כל אביזרי המין (אין כפל מבצעים).