האם נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה?

עד לפני כמה שנים, היה נהוג לומר שנשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה בשביל הגברים. אבל בשנים האחרונות, הגישה השתנתה והיום צריך לומר: נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה קודם כל בשביל עצמן. עצרנו נשים שונות ברחוב ושאלנו אותן לדעתן, האם נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה? שמענו תשובות מגוונות ומפתיעות (שאנחנו מודות שלא ציפינו לשמוע). רוצות לדעת אילו תשובות קיבלנו? תמשיכו לקרוא את השורות הבאות ותדעו.

תוכן עניינים:

נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה קודם כל בשביל הביטחון העצמי שלהן

לא מעט נשים אמרו לנו שבגדי ההלבשה התחתונה שלהן הם אלו שגורמים להן להרגיש בנוח. לדבריהן, כשהן יוצאות מהבית עם בגדים תחתונים שהן לא שלמות עם הנראות שלהן, זה משפיע עליהן לאורך כל היום. מישהי ציינה בפנינו שהאי נוחות שהייתה לה, גרמה לה פעת אחת לצאת ממקום העבודה כדי לקנות סט של תחתונים וחזייה חדשים, בגלל שהסט הנוכחי שלה כבר עשה את שלו והדבר פשוט הטריד אותה לאורך כל היום. יש נשאלת אחת שאפילו שאלה אותנו אם איזה תחתונים אנחנו הולכות כרגע והסבירה, שכשלובשים תחתונים פשוטות, כאלו שלא נראות טוב או שמשומשים  (כאלו שמסיבה מסוימת אנחנו מתעצלות לזרוק), הדבר משפיע על תחושת הביטחון. מצב שכזה גורם לכל אישה להרגיש לא מטופחת. לעומת זאת, אישה שלובשת הלבשה תחתונה יפה ומושקעת, תרגיש הרבה יותר טוב עם עצמה ומלאת ביטחון.

נשים משקיעות בהלבשה תחתונה כי היא מגינה עליהן

יש לא מעט נשים שלא מרגישות בטוחות עם הגוף שלהן, זה לא מידע חדש לאף אחד ואחת מאתנו. אבל מה שלא בטוח שידעתם זה שלפעמים נשים משקיעות בסטים של בגדים תחתונים כדי להרגיש יותר בנוח במיטה. כשהן לובשות את הסט הסקסי, הן יכולות להסתיר אזורים בגוף שהן אינן מרגישות איתם בנוח. הנה כמה פריטים שמאפשרים לנשים לכסות אזורים כאלו:

  • בייבי דול
  • פיג'מה סקסית
  • חזיות מרופדות
  • גוזיות עם תחרה
  • תחתונים בגזרות שונות ועוד
הלבשה תחתונה לנשים

נשים משקיעות בהלבשה תחתונה סקסית כי לפעמים זה מאפשר לוותר על הוויברטור

קנייה של הלבשה איכותית מאפשרת לעיתים לוותר על אביזרי מין למיניהם. שמענו לפחות מ-3 נשים שהן ציינו שבימים שהן הרגישו טוב עם ההלבשה התחתונה שבחרו, הסקס שלהן עם בני הזוג היה טוב יותר ומלא תשוקה וללא שימוש בויברטור או כל אביזר מין אחר. לדבריהן, ההלבשה התחתונה עושה את העבודה ולעיתים היא נראית הרבה יותר טוב על הגוף מאשר כשהגוף עירום לגמרי. נשים אלו מציינות שיש להן מלתחה שלמה בארון שכוללת בייבי דול, תחתוני תחרה, חוטיני ועוד.

יוצאת לדייט? תשקיעי בהלבשה תחתונה לכל מקרה שלא יהיה

לפעמים קורה נס ואנחנו פוגשות בגבר מושלם ממש בדרך אגב, מדובר בגבר כזה שמרטיט לנו כל אזור בגוף (ללא ויברטור כמובן). אחת הנשאלות ציינה שממש לא מזמן היא יצאה לסיבוב בדיזנגוף עם הכלב, כשהיא עם בגדים עליונים שווים אבל היא לא השקיעה בהלבשה התחתונה (כך שמבחינת החוץ היא הייתה נראית מעולה, אבל בגדי ההלבשה התחתונה שלה, איך לומר? היו ממש לא). היא והגבר המושלם ישבו לדייט לא מתוכנן על הספסל שבסיומו, הוא הזמין אותה לדירה שהייתה ממש כמה רחובות משם. ולמרות הרצון שלה להענות בחיוב להצעה היא הרגישה חסרת בטחון וסירבה. כך יצא שהיא פספסה בילוי מהנה. מה היא למדה? היא לובשת רק תחתונים וחזיות שגורמים לה להרגיש נוח, למקרה שתיתקל באחד שלה שוב במקרה.

והיו גם דעות הפוכות של נשים – שלא צריך להשקיע בהלבשה תחתונה

היו מעט מאוד נשים שציינו בפנינו שהן לא חושבות שאישה צריכה להשקיע בבגדי ההלבשה התחתונה שלה. הן טוענות שנשים מתאמצות מידי בשביל להיראות טוב בפני גברים. בזמן שרוב הגברים מסתובבים בעולם ללא שום חשק ורצון לטפח ולהשקיע בעצמם. הן טוענות שכבר שנים הן לא משקיעות בהלבשה תחתונה וגם לא בגברים. אחת מהנשים ציינה שמאז שהיא דוגלת בהחלטה זו יש לה מגירה מלאה באביזרי מין שמספקים אותה הרבה יותר טוב (דגש על ויברטור היונק) מכל גבר והם גם לא דורשים ממנה ללבוש חוטיני או כל בגד הלבשה תחתונה שלא נוח לה בעליל.

סיכום

אז התחלנו בשאלה "האם נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה?" ושמענו כמה דעות של נשים שלא מכירות אחת את השנייה. גילינו שמרבית הנשים שעמן נפגשנו, בוחרות להשקיע בהלבשה תחתונה, בעוד מעטות בוחרות להשקיע בדברים אחרים כמו אביזרי מין. מכל השיח על הנושא, אנחנו הגענו למסקנה – כל אחת תחליט מה נכון לה. מי שמרגישה שהיא חייבת שתהיה לה מלתחה מלאה של הלבשה תחתונה סקסית גם ליום יום, שתעשה זאת, מי שרואה לנכון לבחור אחרת, שתפנה מקום במגירה לעוד ויברטור. בנימה אופטימית זו, אנחנו מאחלות לכן שתבחרו מה שעושה לכן טוב.

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

סיפורי סקסי בלוג נוספים:

אישה סקסית

נדנדת סקס איך כמה ולמה?

מהי נדנדת סקס וכמה היא עולה? עם התפתחות העולם, התפתחו האנשים גם מבחינה רגשית. כיום, נושאים שאינם היו מדוברים, מתחילים להיות נושאים פתוחים לכולם, אשר

קרא עוד »

מוצרים פופלריים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן