ההשפעה של הלבשה תחתונה על נשים

עד לפני כמה שנים, היה נהוג לומר שנשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה בשביל הגברים. אבל בשנים האחרונות, הגישה השתנתה והיום צריך לומר: נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה קודם כל בשביל עצמן. עצרנו נשים שונות ברחוב ושאלנו אותן לדעתן, האם נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה? שמענו תשובות מגוונות ומפתיעות (שאנחנו מודות שלא ציפינו לשמוע). רוצות לדעת אילו תשובות קיבלנו? תמשיכו לקרוא את השורות הבאות ותדעו.

ביטחון עצמי של נשים

נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה קודם כל בשביל הביטחון העצמי שלהן

לא מעט נשים אמרו לנו שבגדי ההלבשה התחתונה שלהן הם אלו שגורמים להן להרגיש בנוח. לדבריהן, כשהן יוצאות מהבית עם בגדים תחתונים שהן לא שלמות עם הנראות שלהן, זה משפיע עליהן לאורך כל היום. מישהי ציינה בפנינו שהאי נוחות שהייתה לה, גרמה לה פעת אחת לצאת ממקום העבודה כדי לקנות סט של תחתונים וחזייה חדשים, בגלל שהסט הנוכחי שלה כבר עשה את שלו והדבר פשוט הטריד אותה לאורך כל היום. יש נשאלת אחת שאפילו שאלה אותנו אם איזה תחתונים אנחנו הולכות כרגע והסבירה, שכשלובשים תחתונים פשוטות, כאלו שלא נראות טוב או שמשומשים  (כאלו שמסיבה מסוימת אנחנו מתעצלות לזרוק), הדבר משפיע על תחושת הביטחון. מצב שכזה גורם לכל אישה להרגיש לא מטופחת. לעומת זאת, אישה שלובשת הלבשה תחתונה יפה ומושקעת, תרגיש הרבה יותר טוב עם עצמה ומלאת ביטחון.

הלבשה תחתונה לנשים

אהבתם? קבלו 15% הנחה

תודה שקראתם את "ההשפעה של הלבשה תחתונה על נשים" קבלו 15% הנחה עם קוד הקופון STORY15 על כל המוצרים שבחנות!

הלבשה תחתונה במקום צעצועי מין?

נשים משקיעות בהלבשה תחתונה סקסית כי לפעמים זה מאפשר לוותר על הוויברטור

קנייה של הלבשה איכותית מאפשרת לעיתים לוותר על אביזרי מין למיניהם. שמענו לפחות מ-3 נשים שהן ציינו שבימים שהן הרגישו טוב עם ההלבשה התחתונה שבחרו, הסקס שלהן עם בני הזוג היה טוב יותר ומלא תשוקה וללא שימוש בויברטור או כל אביזר מין אחר. לדבריהן, ההלבשה התחתונה עושה את העבודה ולעיתים היא נראית הרבה יותר טוב על הגוף מאשר כשהגוף עירום לגמרי. נשים אלו מציינות שיש להן מלתחה שלמה בארון שכוללת בייבי דול, תחתוני תחרה, חוטיני ועוד.

יוצאת לדייט? תשקיעי בהלבשה תחתונה לכל מקרה שלא יהיה

לפעמים קורה נס ואנחנו פוגשות בגבר מושלם ממש בדרך אגב, מדובר בגבר כזה שמרטיט לנו כל אזור בגוף (ללא ויברטור כמובן). אחת הנשאלות ציינה שממש לא מזמן היא יצאה לסיבוב בדיזנגוף עם הכלב, כשהיא עם בגדים עליונים שווים אבל היא לא השקיעה בהלבשה התחתונה (כך שמבחינת החוץ היא הייתה נראית מעולה, אבל בגדי ההלבשה התחתונה שלה, איך לומר? היו ממש לא). היא והגבר המושלם ישבו לדייט לא מתוכנן על הספסל שבסיומו, הוא הזמין אותה לדירה שהייתה ממש כמה רחובות משם. ולמרות הרצון שלה להענות בחיוב להצעה היא הרגישה חסרת בטחון וסירבה. כך יצא שהיא פספסה בילוי מהנה. מה היא למדה? היא לובשת רק תחתונים וחזיות שגורמים לה להרגיש נוח, למקרה שתיתקל באחד שלה שוב במקרה.

והיו גם דעות הפוכות של נשים – שלא צריך להשקיע בהלבשה תחתונה

היו מעט מאוד נשים שציינו בפנינו שהן לא חושבות שאישה צריכה להשקיע בבגדי ההלבשה התחתונה שלה. הן טוענות שנשים מתאמצות מידי בשביל להיראות טוב בפני גברים. בזמן שרוב הגברים מסתובבים בעולם ללא שום חשק ורצון לטפח ולהשקיע בעצמם. הן טוענות שכבר שנים הן לא משקיעות בהלבשה תחתונה וגם לא בגברים. אחת מהנשים ציינה שמאז שהיא דוגלת בהחלטה זו יש לה מגירה מלאה באביזרי מין שמספקים אותה הרבה יותר טוב (דגש על ויברטור היונק) מכל גבר והם גם לא דורשים ממנה ללבוש חוטיני או כל בגד הלבשה תחתונה שלא נוח לה בעליל.

סיכום

אז התחלנו בשאלה "האם נשים צריכות להשקיע בהלבשה תחתונה?" ושמענו כמה דעות של נשים שלא מכירות אחת את השנייה. גילינו שמרבית הנשים שעמן נפגשנו, בוחרות להשקיע בהלבשה תחתונה, בעוד מעטות בוחרות להשקיע בדברים אחרים כמו אביזרי מין. מכל השיח על הנושא, אנחנו הגענו למסקנה – כל אחת תחליט מה נכון לה. מי שמרגישה שהיא חייבת שתהיה לה מלתחה מלאה של הלבשה תחתונה סקסית גם ליום יום, שתעשה זאת, מי שרואה לנכון לבחור אחרת, שתפנה מקום במגירה לעוד ויברטור. בנימה אופטימית זו, אנחנו מאחלות לכן שתבחרו מה שעושה לכן טוב.

תוכן עניינים

Picture of עדי שחר

עדי שחר

כותבת תוכן, שלא מתביישת להחזיק ויברטור במגרה :)

[email protected]

מוצרים מובילים

עגלת קניות
Scroll to Top

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו כבר עכשיו 20% הנחה להזמנה הראשונה שלכם!

תודה שהצטרפתם
למועדון הלקוחות שלנו!!

  • הקלידו את קוד הקופון NEW20 בזמן התשלום וקבלו 20% הנחה על כל אביזרי המין (אין כפל מבצעים).