מהי נדנדת סקס וכמה היא עולה?

עם התפתחות העולם, התפתחו האנשים גם מבחינה רגשית. כיום, נושאים שאינם היו מדוברים, מתחילים להיות נושאים פתוחים לכולם, אשר אין מנוס מלדבר עליהם. כך, נושא יחסי המין, אביזרי המין, וכל מה שביניהם, הפך מנושא 'אסור' לנושא מדובר ומפותח.

אישה סקסית
אם אתם בקטע של יחסי מין 'פשוטים', ללא כל אביזרי מין, אין בזה שום דבר רע. להפך, חשוב להתאים את עצמכם אל החוויה הזו. אין צורך ללכת אחרי העדר, ולעשות דברים שאינם מסבים לכם הנאה, שכן כל הנושא הזה של יחסי מין הוא לצורך הנאה וכיף, של שני בני הזוג. ייתכן, וכאשר תבנו לעצמכם בסיס יציב, ותבינו מה מסב הנאה לעצמכם, ולבן/ בת הזוג שלכם, תחליטו לעלות שלב, ולהכניס אביזרי מין. יכול להיות גם מצב, בו תיצרו בסיס, ותחליטו שזהו המצב בו אתם רוצים להישאר. כך או כך, אתם בסדר!

סקס, אביזרי מין ומה שביניהם

אם בכל זאת אתם מעוניינים להוסיף קצת פלפל לחדר המיטות שלכם, קיים מגוון עצום של דרכים לעשות זאת. תוכלו להוסיף אביזרי מין שונים, כמו נוצות, ויברטור, אזיקים ואזיקונים, וכל מה שרק תוכלו להעלות על דעתכם. קיים מגוון עצום של אביזרי מין, ממנו תוכלו לבחור את הדברים, אשר מרגישים לכם הכי בטוחים, והכי מהנים.

הקלאסיים

על מנת להיכנס אל עולם אביזרי מין בקלות, התחילו באביזרי המין הפשוטים והקלאסיים מביניהם. תוכלו לנסות דגמים שונים של אותו אביזר, לדוגמא ויברטורים, אשר קיימים במגוון עצום של סוגים, עיצובים, סגנונות, וגדלים. לאחר מכן, כשתרגישו קצת יותר בנוח, תוכלו להוסיף עוד אביזר, לדוגמא סט נוצות או אזיקונים.

מתקדמים

אם אתם כבר עמוק בתוך עולם אביזרי המין, תוכלו לעבור אל אביזרי המין היותר משוכללים, לדוגמא נדנדת סקס. נדנדת סקס, היא מונח לא מאוד מוכר, אך היא נחשבת לאחד מאביזרי המין המובילים ביותר. מהי בעצם נדנדת סקס אתם שואלים? אביזר מין זה, הוא בעצם רתמה אשר נתלית מהתקרה, ויכולה לשאת זוג, או יחיד עד משקל מסויים. רתמה זו, יכולה לאפשר לשני בני הזוג, לבצע תנוחות שונות בעת יחסי המין, תוך שהם נמצאים באוויר.

שאלות שרציתם לשאול..

האם זה מסוכן? איך זה בנוי? מאיפה משיגים כזו נדנדה? איך משכנעים את בן/ בת הזוג לקנות אחת כזו?

אז ככה:

התחילו בהעלאת נושא זה לדיון עם בן/ בת הזוג שלכם. הסבירו להם את רצונכם, אך כבדו אותם אם אינם מעוניינים בה.

שנית, במידה ובן או בת הזוג זרמו עם הרעיון, חשוב לוודא כי רכשתם אותה באתר/חנות סקס אמינה, ואיכותית.

ודבר אחרון, חשוב מאוד לוודא כי הנדנדה מחוברת לתקרה בצורה בטוחה, אביזר זה אינו מסוכן, אך במידה ולא תחברו אותה לתקרה באמצעם הנכונים התוצאה יכולה להיות לא נעימה ומסוכנת. 

כמה זה יעלה לכם?

נדנדת סקס, הינה אביזר מין יקר, והמחירים נעים בטווח של 500 – 1,000 שח. כמובן, שמחיר הנדנדה ישתנה בחנויות שונות, אך זהו טווח המחיריםתוכלו לבצע השוואת מחירים זריזה באתר זאפ. ייתכן, ותחליטו כי זו הוצאה ששווה לכם לעשות, או שמא, תחליטו להשקיע במספר אביזרי מין שונים במקום.

איך משלבים את הנדנדה בזמן יחסי המין?

שאלה נפוצה, הינה איך לשלב את נדנדת הסקס, בזמן יחסי המין עצמם. והתשובה היא פשוטה מאוד, איך שאתם רוצים! תוכלו להתחיל בתוכה, ולבצע את המשחק המקדים שלכם בעזרתה, כאשר אחד מבני הזוג מציג 'מופע' לבן הזוג השני, וההפך. תוכלו להכניס אותה באמצע, כאשר שניכם מעוניינים להגיע לשיא, ולא מצליחים בדרכים 'הפשוטות'. תוכלו גם להכניס אותה בסוף, כמעין סיום מעניין, שמשאיר טעם של עוד.

בסופו של דבר, כל נושא יחסי המין, הוא אינדיבידואלי עבור כל אדם, וכל זוג. ישנם אנשים, שמסרבים בכל תוקף לאביזרי מין, ויברטורים, ונדנדות סקס, וישנם כאלו, שכבר מאסו מכולם וניסו את הכל. אתם אלו שמחליטים, מה גורם לכם להנאה, מה אתם רוצים לעשות, ומה לא. החלק החשוב ביותר, הוא להיות פתוחים עם בני הזוג שלכם, ולדבר על כל הנושאים האלו בפתיחות. זאת, על מנת לוודא, כי שני הצדדים נהנים מכל דבר הנעשה בחדר המיטות, ומחוצה לו.

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

סיפורי סקסי בלוג נוספים:

אישה סקסית

נדנדת סקס איך כמה ולמה?

מהי נדנדת סקס וכמה היא עולה? עם התפתחות העולם, התפתחו האנשים גם מבחינה רגשית. כיום, נושאים שאינם היו מדוברים, מתחילים להיות נושאים פתוחים לכולם, אשר

קרא עוד »

מוצרים פופלריים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה דילוג לתוכן